Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Revision
gl: Revisión

en: Webform
gl: Formulario web
