Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Revision
is: Útgáfa
