Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Revision
it: Revisione

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
