Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Revision
lv: Revīzija

en: Webform
lv: Webforma
