Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Revision
pt: Revisão

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
