Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Revision
ru: Редакция

en: Webform
ru: Веб-форма

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
