Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Revision
sl: različice
