Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Revision
th: รุ่น
