Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
