Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Webform
de: Webformular

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args
