Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Revision
el: Αναθεώρηση
