Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Revision
fi: Versio

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
