Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Revision
hi: संशोधन
