Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Revision
kk: Ревизия
