Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Revision
ku: پێداچوونەوە
