Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Revision
ne: संशोधन
