Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Revision
nn: Utgåve
