Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
