Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Revision
pl: Wersja

en: Webform
pl: Formularz

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
