Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Revision
sv: Version

en: Webform
sv: Webbformulär

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
