Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Revision
be: Версія

en: Webform
be: Анкета
