Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
