Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Revision
bs: Revizije
