Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Revision
ca: Revisió

en: Webform
ca: Formulari web

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
