Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Webform
et: Veebivorm
