Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Revision
fr: Version

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
