Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Revision
hu: Változat

en: Webform
hu: Űrlap

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
