Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Revision
ja: リビジョン

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
