Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
