Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Revision
lt: Versija

en: Webform
lt: Web forma
