Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Revision
ro: Revizie
