Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Revision
sk: Revízia

en: Webform
sk: Webformulár

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
