Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு
