Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Revision
tr: Sürüm
