Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Revision
uk: Редакція

en: Webform
uk: Вебформа

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
