Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Revision
cs: Revize

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
