Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Revision
da: Version

en: Webform
da: Webformular

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
