Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Revision
eo: Revizio
