Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Revision
eu: Berrikuspena
