Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Revision
he: גרסה

en: Webform
he: טופס - Webform
