Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Revision
hr: Revizija

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
