Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Revision
jv: Perubahan
