Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:
