Webform Component Revision (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Revision
nl: Revisie

en: Webform
nl: Formulier

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
