Webform Component Revision (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
