Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Log message
af: Logboodskap

en: Color
af: Kleur

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Permissions
af: Regte

en: Blue
af: Blou
