Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: States
ar: الحالات

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: State
ar: الحالة

en: Owner
ar: المالك

en: Color
ar: اللون

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Blue
ar: أزرق

en: Current state
ar: الحالة الراهنة

en: Draft
ar: مسودة

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: Submission ID
ar: المعرف ID للإرسال

en: Submitter
ar: المرسِل

en: Submission
ar: إرسال
