Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Owner
ast: Dueñu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Permissions
ast: Permisos
