Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: States
az: Dövlətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: State
az: Dövlət

en: Owner
az: Sahib

en: Color
az: Rəng

en: Workflow
az: İş axını

en: Permissions
az: İcazələr

en: Current state
az: Hazırki vəziyyət

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
