Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: State
bg: Статус

en: Color
bg: Цвят

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Permissions
bg: Права

en: Blue
bg: Син
